Aktuality

Informace o nás

Jsme mladá a dynamická společnost. Název naši obchodní značky WOTO pochází z anglických slov Wooden Toys (dřevěnné hračky) a jsme zaměřeni na dovoz dřevěných hraček do ČR a Evropy. Jak již bylo uvedeno na úvodní straně naše hračky splňují nejpřísnější standardy EU tj. normu EN 71 a mají certifikát CE.

Vize

Naší vizí je poskytnout kvalitní dřevěnou hračku do každé rodiny. Jak můžete vidět, naše ceny jsou mnohem nižší než naší konkurence, ale není to díky nižší kvalitě, ale tím, že nejsme zaměřeni maximalizovat zisk, ale skutečně naplnit naši vizi.Máme přímé kontakty na výrobce hraček, proto naše cena odráží pouze výrobní náklady a náklady spojené s dodávkou zboží od výrobce k zákazníkovi a samozřejmě nutnou marži pro nás.

Hodnoty

Bezpečnost - neděláme žádný kompromis týkající se kvality a bezpečnosti našich výrobků. Bezpečnost dětí a hraček je na prvním místě! Kvalitu nejen výrobku, ale i výrobního procesu osobně kontrolujeme u výrobce.

Zákazník - snažíme se vždy uspokojovat a překračovat Vaše očekávání. Upřímná a otevřená komunikace patří k našim nejvyšším hodnotám.

Lidé - vytváříme v naší společnosti pracovní prostředí, kde všichni zaměstnanci mohou využít jejich plný potenciál k uspokojování zákazníků

Inovace - věříme, že naše kreativita, schopnosti a naplňování vize nás povede k inovacím, které budou zvyšovat spokojenost zákazníků

 

Certifikáty

CERTIFIKÁTY z Institutu pro testování a certifikaci ITC Zlín

Po kliknutí na níže uvedený odkaz si můžete prohlédnout certifikáty našich hraček. Doporučujeme, abyste kdekoliv při nákupu hraček vždy vyžadovali certifikát. Jen tak si můžete být jisti zdravotní nezávadnosti hračky. Toto by mělo být vyžadováno i od "tuzemských" výrobců hraček.

 

» Certifikáty ITC Zlín


DomůDomů