Aktuality

Výroba hraček

Vážení zákazníci, rádi bychom Vás seznámili s postupem výroby našich hraček.
Na prvním obrázku můžete vidět, jaké dřevo (polotovar) se používá pro výrobu jednotlivých druhů hraček. Dřevo a skladuje v suchém prostředí s konstantní vlhkostí.

 

Materiál pro výrobu hraček

Materiál pro výrobu hraček a jeho uskladnění

 

Další operace je řezání polotovarů na různé délky a šířky dle velikosti hračky.

Řezání polotovaru

 

Jakmile je hračka, popř. komponent, vyrobena přichází na řadu velmi důležitá operace broušení. Samotné dřevo je poměrně drsné, proto se jednotlivé hračky musí vybrousit do hladka, aby byly příjemné do ruky a děti mohly hmatem hračku bezpečně zkoumat.

Broušení

 

Jakmile je hračka dostatečně vybroušená, buď zůstane v přírodní nebarvené podobě, nebo se barví netoxickými, zdravotně nezávadnými barvami.

Barvení

Poslední operace je kompletace jednotlivých dílů hračky a jejich balení. Před samotným zabalením je hračka naposledy zkontrolována výstupní kontrolou a připravena k odeslání k Vám, našim zákazníkům.

Kompletace

Kompletace a balení

Kvalita našich hraček je priorita číslo jedna a k jejímu zabezpečení využíváme laboratoř, kde se průběžně kontroluje nejen kvalita barev, ale i kvalita samotných hraček.

Kontrola barev

Celý výrobní proces je sestaven tak, aby dopad na životní prostředí byl co nejmenší, a aby splňoval přísné ekologické standardy.

 


DomůDomů